Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

MARKA INTEGRA

Specjalna linia pokarmów dietetycznych wspomagających leczenie

          Badania weterynaryjne jasno określają powody choroby i sposoby leczenia. Niestety praktyka pokazuje, że bardzo często terapia tradycyjnym lekiem słabo działa, gdyż wycieńczony organizm nie jest w stanie sam sobie pomóc, ponieważ nie ma na to siły. I tu otwiera się pole do zastosowania pokarmów wzmacniających metabolizm. Stwierdzenie, iż większość chorób jest wynikiem nieprawidłowego odżywiania jest zasadne i niestety często potwierdza się w praktyce. Koty i psy są zwierzętami domowymi, ale z natury są drapieżnikami, a karmione ciastkami, kluskami czy ryżem na pewno będą miały kłopoty ze zdrowiem.

          Praktyka leczenia chorób cywilizacyjnych u zwierząt domowych, bezspornie wymaga, oprócz zabiegów leczniczych u weterynarza, także zmiany sposobu żywienia w czasie rekonwalescencji. Indywidualny sposób doboru diety dostosowanej do danej choroby jest niezbędnym czynnikiem poprawy zdrowia. Ten element terapii stał się podstawą dla stworzenia dietetycznych pokarmów dla chorych zwierząt. Wspomaga to w sposób precyzyjny leczenie, a tym samym zapewnia pełną i skuteczną terapię dla pacjenta.

          Różnica między pokarmem standardowym a leczniczym polega na tym, że posiłek leczniczy wzmacnia osłabiony metabolizm oraz precyzyjnie zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie na substancje, potrzebne organizmowi do szybkiej regeneracji. Pokarmy lecznicze są pełnowartościowe, całkowicie pokrywają energetyczne i budulcowe potrzeby organizmu. Przy doborze składu pokarmu specjalną troską otacza się czynniki wzmacniające poziom akceptacji. Ponieważ chore zwierzęta są wyjątkowo wrażliwe na smak i zapach jedzenia, staramy się by były one atrakcyjne i dobrze aprobowane. Podczas terapii dietą leczniczą, dokarmianie innym pożywieniem i przekąskami jest całkowicie zabronione, ponieważ może to zniweczyć cały wysiłek wyleczenia przypadłości.

Dietetyczne karmy wspomagają leczenie następujących schorzeń.

Adipositas     dla zwierząt cierpiących na nadwagę
Nieren           dla zwierząt cierpiących na niewydolność nerek
Harnsteine   dla zwierząt cierpiących na kamienie dróg moczowych
Diabetes      dla zwierząt z cukrzycą
Intestinal    dla zwierząt cierpiących na biegunki
Gelenke      dla zwierząt z zwyrodnieniami stawów
Sensitive    dla zwierząt wrażliwych na alergie pokarmowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl